Краплі Palladium Extra Safe для котів до 4 кг

В наявності
Артикул: 205775
113 грн

Кількість
Замовити швидко
Характеристики
Вага кота до 4 кг
Форма випуску краплі
Призначення від глистів, бліх та кліщів
Країна виробництва Україна
  • «Нововю поштою» по Україні (на відділення) — безкоштовно.
  • «Нововю поштою» по Україні (адресна) — уточняйте у менеджера.

 

  • Оплата при отриманні
  • Карткою Visa або Mastercard на сайті
  • Безготівковий розрахунок

Краплі на холку Palladium Extra Safe — це професійний ветеринарний препарат для боротьби з широким спектром паразитів у домашніх тварин – блохами та їх личинками, кліщами (крім іксодового кліща), вошами, волосоїдами, гельмінтами.

Склад:
Основні активні речовини препарату: імідаклоприд 11%, моксидектин 1.2%. Допоміжні речовини: бензиловий спирт, Н-метилпіролідон, каприловий тригліцерид, ПЕГ-400.

Показання:
Ефективне лікування і надійний захист хатніх тварин від внутрішніх і зовнішніх паразитів, які є на різних стадіях розвитку:
блохи (Ctenocephalides spp., Pulex irritans);
воші (Linognathus setosus);
волосоїди (Felicola subrostratus);
кліщові захворювання — отодектоз (вушний кліщ, Otodectes cynotis), нотоедроз (Notoedres cati), хейлетіоз (Cheyletiella blakei);
гельмінти (личинкові, молоді та статевозрілі стадії) — Toxocara cati, Toxascaris leonina, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala і личинками мікродирофілярій (стадії L3 і L4) Dirofilaria spp.
Препарат може застосовуватися як один із засобів у разі лікування алергічного блошиного дерматиту.

Застосування:
Знищення бліх, вошей — одноразове оброблення тварин препаратом. Одноразове обробляння тварин препаратом захищає від ураження блохами впродовж 30 діб. Для лікування і профілактики сифоноптерозу й алергічного блошиного дерматиту препарат застосовують щомісяця.
Лікування отодектозу — одноразово обробляють. У разі потреби за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини обробляння повторюють через 30 діб. Важливо не наносити препарат безпосередньо у вушний прохід.
Під час лікування ліногнатозу, феліколезу, нотоедрозу, хейлетіозу потрібно обробляти двічі з інтервалом 30 діб.
Під час лікування і профілактики токсокарозу, токсаскарозу, анкілостомозу, унцинаріозу препарат застосовують щомісяця. Для запобігання дирофіляріозу обробляння тварини препаратом починають за 1 місяць до очікуваної активності комах (комарів, бліх) і припиняють через 1 місяць після завершення їх активності або впродовж усього року.

Процес оброблення тварини:
Препарат застосовують тільки зовнішньо! Препарат наносять на суху неушкоджену шкіру тварини в місцях, недоступних для злизування (у зоні шиї біля основи черепа або між лопатками). Дістаньте піпетку з паковання і, тримаючи вертикально, відламайте її верхівку. Розсуньте шерсть тварини та піднесіть кінчик піпетки до шкіри. Акуратно стискаючи стінки піпетки, нанесіть її вміст безпосередньо на шкіру в одному або двох місцях.

Протипоказання:
Не застосовувати кошенятам віком до 9 тижнів і/або масою тіла до 0.5 кг.
Не вживати тваринам із підвищеною чутливістю до компонентів препарату.
Не застосовувати на хворих і виснажених тваринах.

Застереження:
Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування.
Препарат потрібно наносити в місця, недоступні для злизування.
Не наносити на вологу або пошкоджену шкіру.
Власники тварин із гіперчутливістю до компонентів препарату обробляти тварин мають у гумових рукавицях.
Під час обробляння тварин треба уникати потрапляння препарату в очі та травний канал.
Не дозволяти щойно обробленим тваринам облизувати один одного.
Потрібно уникати прямого контакту з обробленим тваринам і не дозволяти дітям гратися з твариною до повного висихання місць нанесення препарату.
Доцільність застосування препаратів тваринам під час вагітності та лактації визначається лікарем ветеринарної медицини після оцінки співвідношення терапевтичного ефекту та побічної дії.

Зберігання:
Зберігати препарат у закритому пакованні виробника, у сухому недоступному для дітей і тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, за температури від 5 °C до 25 °C. Термін придатності — 3 роки.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору